Ponúkame Vám naozaj tisíc ďaląích maličkostí, ktoré Vám prinesú osoh, úľitok, pokoj v duąi a peniaze. Mnohí tomu hovoria aj full service. Sú to maličkosti, ale z maličkostí sa skladajú veµké veci. Takľe u nás nájdete radu a pomoc vo vąetkom, čo potrebujete.
« späť
MESTÁ A OBCE » ĎALŠIE SLUŽBY

ĎALŠIE SLUŽBY

Lavičky s informačnou skrinkou

Naše lavičky sú určené predovšetkým pre menšie mestá a obce. Sú jednoduché, účelné, ale najmä lacné a dostupné pre každého záujemcu.

Pečiatky

Ponúkame Vám najmodernejší spôsob výroby pečiatok Flash technológiou značky Modico. Výhodou tejto technológie je rýchla a jednoduchá výroba. Vďaka tejto technológii je možné tlačiť veľmi tenké linky, drobné písmo, reprodukovať fotografie a tieňovať.

Výhody pečiatok značky Modico:

 • Vyššia kvalita odtlačku
 • Až 20000 odtlačkov
 • Odtlačok v odtieňoch sivej ( dokáže vytvoriť odtiene podľa farby atramentu )
 • Veľmi jemné linky

Odznaky

Ponúkame Vám širokú škálu odznakov rôznych veľkosti, farby a motívu.

Odznaky alebo inak Buttony pochádzajú z Ameriky, kde sa stali neoddeliteľnou súčasťou modernej kultúry a postupne sa dostávajú na výslnie aj v Európe. Ich výhodou je priaznivý vzťah v pomere cena/kvalita. Pri zachovaní priaznivej ceny si môžete vytvoriť vlastnú sériu, výhodou je možnosť personalizácie. Vzhľadom na svoju veľkosť sa hodia na imidžové propagačné predmety hudobných kapiel, firiem a pod. Väčšie veľkosti sa hodia na prezentáciu sloganov, posolstiev.

Veľkoplošná tlač a digitálna tlač

 • Disponujeme širokou škálou tlačiarenských strojov a pre Vašu potrebu radi vytlačíme ČOKOĽVEK. Vizitky, letáky, úradné listy, brožúry, katalógy, banery, fólie, plachty, reklamné predmety, plátna a mnoho ďalších. Potrebujete vytlačiť prezentačný materiál, katalóg – zabezpečíme pre Vás kompletný proces od grafiky, cez tlač až po zviazanie presne podľa Vašich predstáv.
 • Vy povedzte, čo potrebujete, my Vám to vytlačíme.

Polepy, tapety, priestorové dekorácie

 • Polepíme kvalitne, odborne, rýchlo,
 • Polepíme najmodernejšími druhmi fólií (reflexné, dierkované – na okná a výklady, s UV ochranou, laminom)
 • Spracujeme grafiku, vyrežeme, upravíme, opravíme podľa Vášho želania.
 • Polepíme autá, výklady, steny vnútorné i vonkajšie…
 • Reprodukcie fotografie

Darčekové predmety

Pripravili sme pre Vás pestrú ponuku darčekových predmetov a neustále pracujeme na jej rozšírení podľa Vašich požiadaviek. Keďže je naša ponuka široká, zaradili sme ju na samostatnú stránku, aby ste mohli pohodlne a nerušene prejsť všetko, čo Vás bude zaujímať.

Zabezpečíme ich potlač a dodávku kdekoľvek na Slovensku, aj v tej najmenšej obci, či firme. Rovnako aj gravírovanie a vypaľovanie laserom na vhodný materiál.

Taktiež Vám ponúkame vysokokvalitnú značku reklamného textilu Adler, ktorej široký sortiment si môžete pozrieť a vybrať.

Celý proces pre Vás zabezpečíme my, stačí aby ste si vybrali, my Vám tovar objednáme, potlačíme podľa Vašich predstáv a dodáme na požadovanú adresu.