Ponúkame Vám naozaj tisíc ďaląích maličkostí, ktoré Vám prinesú osoh, úľitok, pokoj v duąi a peniaze. Mnohí tomu hovoria aj full service. Sú to maličkosti, ale z maličkostí sa skladajú veµké veci. Takľe u nás nájdete radu a pomoc vo vąetkom, čo potrebujete.
« späť
PODNIKATELIA » ĎALŠIE SLUŽBY

ĎALŠIE SLUŽBY

Veľkoplošná tlač / Digitálna tlač

Disponujeme širokou škálou tlačiarenských strojov a pre Vašu potrebu radi vytlačíme ČOKOĽVEK. Vizitky, letáky, brožúry, fólie, plachty, reklamné predmety, plátna a mnoho ďalších

Chcete sa prezentovať svojim obchodným partnerom – spravíme vám vizitky, firemné listy, potlačíme darčekové predmety s Vašim logom…
Potrebujete vytlačiť prezentačný materiál, letáky – zabezpečíme pre Vás kompletný proces od grafiky, cez tlač až po zviazanie presne podľa Vašich predstáv. Vy povedzte, čo potrebujete, my Vám to vytlačíme.
Chcete skrášliť interiér Vášho pracoviska alebo prevádzky – spravíme Vám obrazy na plátno, nálepky na steny – motívy si môžete zvoliť firemné, alebo si vyberiete z našej ponuky grafík, profesionálnych fotiek.

Polepy, tapety, priestorové dekorácia

 • Polepíme výklady, steny vnútorné i vonkajšie,
 • Polepíme kvalitne, odborne, rýchlo,
 • Polepíme najmodernejšími druhmi fólií (reflexné, dierkované – na okná a výklady, s UV ochranou, laminom)
 • Spracujeme grafiku, vyrežeme, upravíme, opravíme podľa Vášho želania.
 • Potrebujete zviditeľniť Vašu predajňu – polepíme Vám výklad.
 • Z polepu okien na firme budete mať hneď dva úžitky – reklamu z vonkajšej strany a zároveň Vám do kancelárie nebudú prenikať nepríjemné slnečné lúče…

Fotky a obrazy na plátne

Z vašej fotografie, alebo zdrojového súboru vytlačíme akékoľvek obrazy či grafické práce.
Vašu obľúbenú fotografiu, motív, alebo repliku obrazu vytlačíme na plátno. Ozdobte svoju kanceláriu, alebo potešte seba a svojich známych originálnym darčekom a nechajte si obraz vytlačiť podľa Vašej predlohy. Stačí ak nám zašlete fotografiu s ľubovoľným námetom. Pri digitálnej fotografii platí, čím väčšie rozlíšenie, tým je kvalita tlače lepšia. Tlač realizujeme na špeciálne plátno, ktorého povrch svojou štruktúrou pripomína maliarske ľanové plátno, na pohľad aj na dotyk. Samozrejmosťou je napnutie vytlačeného plátna na drevený rám (tzv. blind rám).

Darčekové predmety

Pripravili sme pre Vás pestrú ponuku darčekových predmetov a neustále pracujeme na jej rozšírení podľa Vašich požiadaviek. Keďže je naša ponuka široká, zaradili sme ju na samostatnú stránku, aby ste mohli pohodlne a nerušene prejsť všetko, čo Vás bude zaujímať.

Zabezpečíme ich potlač a dodávku kdekoľvek na Slovensku, aj v tej najmenšej obci, či firme. Rovnako aj gravírovanie a vypaľovanie laserom na vhodný materiál.

Taktiež Vám ponúkame vysokokvalitnú značku reklamného textilu Adler, ktorej široký sortiment si môžete pozrieť a vybrať.

Celý proces pre Vás zabezpečíme my, stačí aby ste si vybrali, my Vám tovar objednáme, potlačíme podľa Vašich predstáv a dodáme na požadovanú adresu.

Pečiatky

Ponúkame Vám najmodernejší spôsob výroby pečiatok Flash technológiou značky Modico. Výhodou tejto technológie je rýchla a jednoduchá výroba. Vďaka tejto technológii je možné tlačiť veľmi tenké linky, drobné písmo, reprodukovať fotografie a tieňovať.

Výhody pečiatok značky Modico:

 • Vyššia kvalita odtlačku
 • Až 20000 odtlačkov
 • Odtlačok v odtieňoch sivej
 • Veľmi jemné linky
 • Reprodukuje fotografi

Odznaky

Ponúkame Vám širokú škálu odznakov rôznych veľkostí, farby a motívu.

Odznaky alebo inak Buttony pochádzajú z Ameriky, kde sa stali neoddeliteľnou súčasťou modernej kultúry a postupne sa dostávajú na výslnie aj v Európe. Ich výhodou je priaznivý vzťah v pomere cena/kvalita. Pri zachovaní priaznivej ceny si môžete vytvoriť vlastnú sériu, výhodou je možnosť personalizácie. Vzhľadom na svoju veľkosť sa hodia na imidžové propagačné predmety hudobných kapiel, firiem a pod. Väčšie veľkosti sa hodia na prezentáciu sloganov, posolstiev.